Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Extend
ta: நீட்டிக்கவும்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
