Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
