Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Pattern
ar: النموذج

en: Extend
ar: الوحدات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Administrative label
ar: التسمية الإدارية

en: Target entity type
ar: نوع الكيان المستهدف
