Pathalias Extend (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Extend
is: Bæta við
