Pathauto (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
