Pathauto (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Ampersand
am: አያያዥ
