Pathauto (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Forum
bg: Форум

en: Languages
bg: Езици

en: Alias: @alias
bg: Синоним: @alias

en: No alias
bg: Липсва синоним

en: Ampersand
bg: Амперсанд
