Pathauto (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: About
gu: વિશે

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
