Pathauto (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: ID
is: Kenni

en: Separator
is: Skilja

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Languages
is: Tungumál

en: Period
is: Punktur

en: Relationship
is: Tengsl

en: Automatic alias
is: Sjálfvirkt samnefni

en: About
is: Um

en: Comma
is: Komma

en: Semicolon
is: Semikomma

en: Alias: @alias
is: Samnefni: @alias

en: No alias
is: Ekkert samnefni

en: Plus sign
is: Plús tákn

en: Percent sign
is: Prósentutákn

en: Dollar sign
is: Dollaramerki

en: Less-than sign
is: Minna-en tákn

en: Greater-than sign
is: Stærra-en tákn
