Pathauto (8.x-1.10) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Languages
bs: Jezici

en: Relationship
bs: Relacija

en: Comma
bs: Zarez

en: Broken
bs: Slomljen
