Pathauto (8.x-1.10) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Separator
gl: Separador

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Conditions
gl: Condicións

en: Verbose
gl: Detallado

en: Maximum alias length
gl: Lonxitude máxima do alias

en: Maximum component length
gl: Lonxitude máxima do componente

en: Update action
gl: Actualizar acción.

en: Strings to Remove
gl: Textos a borrar

en: Forum
gl: Foro

en: Pattern
gl: Patrón

en: Languages
gl: Idiomas

en: Period
gl: Periodo

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Relationship
gl: Relación

en: Automatic alias
gl: Alias automático de ruta

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
gl: Non facer nada. Deixar o alias vello intacto.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
gl: Crear un novo alias. Deixar o alias existente funcionando.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
gl: Cear un novo alias. Borrar o anterior alias.

en: Transliterate prior to creating alias
gl: Transliterar antes de crear o alias

en: Delete aliases now!
gl: Borrar os alias agora!

en: All of your path aliases have been deleted.
gl: Todos os teus alias de ruta foron eliminados.

en: About
gl: Información

en: Patterns
gl: Patróns

en: Comma
gl: Coma

en: Semicolon
gl: Punto e coma

en: Uses
gl: Usos

en: No alias
gl: Sen alias

en: Broken
gl: Roto

en: Administer pathauto
gl: Administrar alias de URL automáticos

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
gl: Permite a un usuario configurar patróns de alias, así como crear ou eliminar os alias de URL de forma masiva.

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Generate automatic URL alias
gl: Xerar un alias automático da URL

en: Uncheck this to create a custom alias below.
gl: Desmarque esta opción para crear un alias personalizado abaixo.

en: Broken/Missing
gl: Roto/Desaparecido

en: Pathauto pattern config
gl: Configuración do patrón Pathauto
