Pathauto (8.x-1.10) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Separator
he: מפריד

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Conditions
he: תנאים

en: Forum
he: פורום

en: Pattern
he: פורמט

en: Languages
he: שפות

en: Duplicate
he: שכפול

en: Relationship
he: יחס

en: Delete aliases
he: מחיקת כתובות חילופיות

en: Automatic alias
he: מיקום חלופי אוטומטי

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות של @label. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases now!
he: מחיקת הכתובות החלופיות כעת!

en: About
he: אודות

en: Patterns
he: דפוסים

en: Context definitions
he: הגדרות הקשר

en: Comma
he: פסיק

en: Uses
he: שימושים

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: Broken
he: שבור

en: Ampersand
he: אמפרסנד

en: Choose aliases to delete
he: בחירת מיקומים למחיקה

en: All aliases
he: כל המיקומים

en: Update URL alias
he: עדכון כתובות URL חילופיות

en: Generate automatic URL alias
he: יצירת כתובת (נתיב) URL באופן אוטומטי

en: Uncheck this to create a custom alias below.
he: הסירו את הסימון כדי ליצור כינויכתובת ידידותית מותאמת אישית.

en: Broken/Missing
he: לא תקין/חסר

en: Uncheck this to create a custom alias below. <a href="@admin_link">Configure URL alias patterns.</a>
he: הסירו את הסימון כדי ליצור כינויכתובת ידידותית מותאמת אישית. <a href="@admin_link">הגדרת תבנית לכתובות ידידותיות.</a>
