Pathauto (8.x-1.10) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Maximum alias length
te: మారుపేరు యొక్క గరిష్ఠ పొడవు

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: Languages
te: భాషలు

en: About
te: గురించి

en: Comma
te: కామా

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Alias: @alias
te: మారుపేరు: @alias
