Pathauto (8.x-1.11) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Languages
ast: Llingües
