Pathauto (8.x-1.11) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: ID
ne: परिचय

en: Forum
ne: फोरम

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Comma
ne: अल्पविराम
