Pathauto (8.x-1.11) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Languages
nn: Språk

en: Ampersand
nn: og-tegnet
