Pathauto (8.x-1.12) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Languages
ug: تىل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
ug: ئەزالار ئاپتوماتىك ئۆزگەرتىلگەن URL نى تەڭشىيەلەيدۇ.
