Pathauto (8.x-1.6-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: ID
ps: پېژند

en: Relationship
ps: اړيكې

en: About
ps: په اړه

en: Broken
ps: مات
