Pathauto (8.x-1.6-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Languages
sl: Jeziki

en: About
sl: O modulu

en: Comma
sl: Vejica

en: Uses
sl: Uporablja

en: Ampersand
sl: Znak "&"
