Pathauto (8.x-1.6-beta1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
