Pathauto (8.x-1.6-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Remove
is: Tak burtur

en: Language
is: Mál

en: Disable
is: Óvirkja

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Update
is: Dagfør

en: Languages
is: Mál

en: About
is: Um
