Pathauto (8.x-1.6-beta1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Languages
ka: ენები
