Pathauto (8.x-1.6-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: Forum
sq: Forumi

en: Languages
sq: Gjuhët

en: About
sq: Informacione

en: Ampersand
sq: E komerciale
