Pathauto (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Separator
az: Ayırıcı

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Pattern
az: Nümunə

en: Languages
az: Dillər

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Relationship
az: Əlaqə

en: About
az: Haqqında

en: Comma
az: Vergül

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Alias: @alias
az: Ləqəb: @alias

en: No alias
az: Ləqəb yoxdur

en: Broken
az: Qırıq

en: Ampersand
az: Və işarəsi
