Pathauto (8.x-1.6) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Ampersand
dz: དང་རྟགས།
