Pathauto (8.x-1.6) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
