Pathauto (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (97 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Conditions
pl: Warunki

en: Verbose
pl: Szczegółowość informowania

en: Display alias changes (except during bulk updates).
pl: Informuj o zmianach w aliasach adresów (poza przypadkami hurtowego uaktualniania).

en: Replace by separator
pl: Zamień na separator

en: Maximum alias length
pl: Maksymalna długość aliasu

en: Maximum component length
pl: Maksymalna długość składnika aliasu

en: Update action
pl: Uaktualnianie elementu

en: Strings to Remove
pl: Łańcuchy znaków do usunięcia

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
pl: Dostarcza modułom mechanizm służący do automatycznego generowania aliasów dla treści, którymi zarządzają.

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Languages
pl: Języki

en: Period
pl: Okres

en: Asterisk
pl: Gwiazdka

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
pl: Automatycznie utworzony alias %original_alias pozostaje w konflikcie z istniejącym aliasem. Alias zmieniono na %alias.

en: Delete aliases
pl: Usuń aliasy

en: Automatic alias
pl: Alias automatyczny

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
pl: Znak użyty do oddzielenia słów w tytule. Znak zastąpi każdą spację i znak interpunkcyjny. Użycie spacji lub znaku + może spowodować nieoczekiwane rezultaty.

en: Character case
pl: Wielkość liter

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
pl: Nic nie robi. Pozostawia stary alias nietknięty.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
pl: Tworzy nowy alias. Istniejący alias będzie nadal funkcjonował.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
pl: Tworzy nowy alias. Kasuje stary alias.

en: Transliterate prior to creating alias
pl: Transliteruj przed stworzeniem aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
pl: Przetwarza nowy alias, tak aby jego litery i cyfry należały wyłącznie do alfabetu ASCII-96.

en: No action (do not replace)
pl: Brak działania (nie zamieniaj)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
pl: Skasuj wszystkie aliasy. Liczba aliasów, które zostaną usunięte: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
pl: Skasuj wszystkie aliasy dla @label. Liczba aliasów, które zostaną usunięte: %count

en: Delete aliases now!
pl: Skasuj aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
pl: Wszystkie aliasy twoich adresów zostały skasowane.

en: About
pl: O stronie

en: Patterns
pl: Wzory

en: Colon
pl: Dwukropek

en: Comma
pl: Przecinek

en: Semicolon
pl: Średnik

en: Uses
pl: Używa

en: Slash
pl: Ukośnik (prawy)

en: No alias
pl: Brak aliasu

en: Punctuation
pl: Interpunkcja

en: Broken
pl: Uszkodzony

en: Ampersand
pl: Znak ampersand

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
pl: Co powinien wykonać Pathauto podczas uaktualniania istniejącego elementu, który posiada już zdefiniowany alias?

en: Reduce strings to letters and numbers
pl: Zredukuj do liter i cyfr.

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
pl: Słowa do usunięcia z aliasów URL, oddzielone przecinkami. Nie należy używać tego do usuwania znaków interpunkcyjnych.

en: Choose aliases to delete
pl: Wybierz aliasy do usunięcia

en: All aliases
pl: Wszystkie aliasy

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
pl: Ignoruję alias %alias ze względu na to, że jest taki sam jak ścieżka wewnętrzna.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
pl: Utworzono nowy alias %alias dla %source, zamieniając %old_alias.

en: Created new alias %alias for %source.
pl: Utworzono nowy alias %alias dla %source.

en: Administer pathauto
pl: Administrowanie pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
pl: Umożliwia użytkownikom konfigurację wzorów automatycznego generowania aliasów i ich masowego usuwania.

en: Notify of Path Changes
pl: Informuj o zmianach ścieżek

en: Determines whether or not users are notified.
pl: Określa czy użytkownicy są informowani czy nie.

en: Bulk updating URL aliases
pl: Masowa aktualizacja aliasów URL

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
pl[0]: Wygenerowano 1 alias URL.
pl[1]: Wygenerowano @count aliasy URL.
pl[2]: Wygenerowano @count aliasów URL.

en: Update URL alias
pl: Zaktualizuj alias URL

en: Underscore
pl: Podkreślenie

en: No new URL aliases to generate.
pl: Brak nowych aliasów URL do wygenerowania.

en: Double quotation marks
pl: Cudzysłów apostrofowy

en: Single quotation marks (apostrophe)
pl: Cudzysłów pojedynczy (apostrof)

en: Back tick
pl: Odwrócony apostrof

en: Hyphen
pl: Łącznik

en: Vertical bar (pipe)
pl: Kreska pionowa (rura)

en: Left curly bracket
pl: Lewy nawias klamrowy

en: Left square bracket
pl: Lewy nawias kwadratowy

en: Right curly bracket
pl: Prawy nawias klamrowy

en: Right square bracket
pl: Prawy nawias kwadratowy

en: Plus sign
pl: Znak plus

en: Equal sign
pl: Znak równości

en: Percent sign
pl: Znak procent

en: Caret
pl: Kareta (daszek)

en: Dollar sign
pl: Znak dolar

en: Number sign (pound sign, hash)
pl: Kratka (hasz)

en: At sign
pl: Małpa (at)

en: Exclamation mark
pl: Wykrzyknik

en: Tilde
pl: Tylda

en: Left parenthesis
pl: Lewy nawias okrągły

en: Right parenthesis
pl: Prawy nawias okrągły

en: Question mark
pl: Znak zapytania

en: Less-than sign
pl: Znak mniejszości

en: Greater-than sign
pl: Znak większości

en: Backslash
pl: Ukośnik wsteczny (lewy)

en: Generate automatic URL alias
pl: Generuj automatyczny alias URL

en: Uncheck this to create a custom alias below.
pl: Odznacz, żeby wpisać własny alias poniżej.

en: Joined path
pl: Złączona ścieżka

en: Broken/Missing
pl: Uszkodzony/brakujący
