Pathauto (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Languages
ku: زمانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Comma
ku: کۆما

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Alias: @alias
ku: نازناو: @alias

en: No alias
ku: نازناو نییە

en: Ampersand
ku: نیشانەی پەیوەندی
