Pathauto (8.x-1.8) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: ID
mr: आय डी

en: Conditions
mr: अटी

en: Forum
mr: चर्चा

en: Languages
mr: भाषा
