Pathauto (8.x-1.8) - en to nl translation catalogue (178 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Display alias changes (except during bulk updates).
nl: Aliaswijzigingen weergeven (behalve bij bulkbewerkingen).

en: Replace by separator
nl: Vervang door scheidingsteken

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Maximum component length
nl: Maximale lengte van de componenten

en: Update action
nl: Bijwerk-actie

en: Strings to Remove
nl: Te verwijderen tekenreeksen

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
nl: Bied een mechanisme voor modules om automatisch aliassen aan te maken voor de inhoud die zij beheren.

en: Pattern
nl: Patroon

en: Languages
nl: Talen

en: Period
nl: Punt

en: Asterisk
nl: Sterretje

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Relationship
nl: Relatie

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: Delete aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
nl: Het teken dat wordt gebruik om woorden in titels te scheiden.  Dit zal alle spaties en leestekens vervangen.  Het gebruik van een spatie of een + karakter kan onverwachte resultaten veroorzaken.

en: Character case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
nl: Doe niets. Laat de oude alias intact.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
nl: Maak een nieuwe alias. Hou de bestaande alias werkend.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Verwijder de oude alias.

en: Transliterate prior to creating alias
nl: Transliteratie voordat alias wordt aangemaakt

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
nl: Filtert de nieuwe alias tot enkel letters en cijfers uit de ASCII-96-set

en: No action (do not replace)
nl: Geen actie (vervang niet)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder alle aliassen. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder aliassen voor alle @label. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases now!
nl: Aliassen nu verwijderen!

en: All of your path aliases have been deleted.
nl: Alle pad-aliassen werden verwijderd .

en: About
nl: Over

en: Patterns
nl: Patronen

en: Colon
nl: Dubbele punt

en: Path pattern
nl: Pad-patroon

en: Context definitions
nl: Contextdefinities

en: Comma
nl: Komma

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Slash
nl: Schuine streep naar voren

en: No alias
nl: Geen alias

en: Punctuation
nl: Interpunctie

en: Broken
nl: Defect

en: Pathauto Settings
nl: Instellingen voor Pathauto

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
nl: Wat moet Pathauto doen tijdens het bijwerken van een bestaand inhoudsitem dat al een alias heeft?

en: Reduce strings to letters and numbers
nl: Beperk tekenreeksen tot letters en getallen

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
nl: Woorden die uit de URL-alias moeten worden gefilterd, gescheiden door komma's. Gebruik dit niet om punctuatie te verwijderen.

en: Choose aliases to delete
nl: Selecteer de aliassen die verwijderd moeten worden

en: All aliases
nl: Alle aliassen

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
nl: Alias %alias wordt genegeerd, omdat het gelijk is aan het interne pad.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen.

en: Created new alias %alias for %source.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd.

en: Administer pathauto
nl: Pathauto beheren

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
nl: Sta een gebruiker toe om patronen voor geautomatiseerde aliassen in te stellen en URL-aliassen massaal te verwijderen.

en: Notify of Path Changes
nl: Aanpassingen van paden melden

en: Determines whether or not users are notified.
nl: Bepaalt of gebruikers wel of niet genotificeerd worden.

en: Bulk updating URL aliases
nl: URL-aliassen in bulk aanpassen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
nl[0]: 1 URL-alias aangemaakt.
nl[1]: @count URL-aliassen aangemaakt.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Underscore
nl: Onderstrepingsteken

en: No new URL aliases to generate.
nl: Geen nieuwe URL-aliassen om aan te maken.

en: Double quotation marks
nl: Dubbele aanhalingstekens

en: Single quotation marks (apostrophe)
nl: Enkel aanhalingsteken (apostrof)

en: Back tick
nl: Accent grave

en: Hyphen
nl: Koppelteken

en: Vertical bar (pipe)
nl: Verticale streep

en: Left curly bracket
nl: Accolade openen

en: Left square bracket
nl: Vierkant haakje sluiten

en: Right curly bracket
nl: Accolade sluiten

en: Right square bracket
nl: Vierkant haakje openen

en: Plus sign
nl: Plusteken

en: Equal sign
nl: Is-gelijkteken

en: Percent sign
nl: Procentteken

en: Caret
nl: Circonflexe

en: Dollar sign
nl: Dollarteken

en: Number sign (pound sign, hash)
nl: Hekje

en: At sign
nl: Apestaartje

en: Exclamation mark
nl: Uitroepteken

en: Left parenthesis
nl: Haakje openen

en: Right parenthesis
nl: Haakje sluiten

en: Question mark
nl: Vraagteken

en: Less-than sign
nl: Kleiner-dan-teken

en: Greater-than sign
nl: Grote-dan-teken

en: Backslash
nl: Schuine streep naar achter

en: Generate automatic URL alias
nl: Automatische URL-alias aanmaken

en: Uncheck this to create a custom alias below.
nl: Vink dit uit om onderaan een aangepaste alias aan te maken.

en: Joined path
nl: Samengesteld pad

en: The array values each cleaned by Pathauto and then joined with the slash into a string that resembles an URL.
nl: De waardes van het array, opgeschoond door Pathauto en samengevoegd met een schuine streep tot een regel die lijkt op een URL.

en: Selection criteria
nl: Selectiecriteria

en: Bulk generate
nl: Bulk genereren

en: Broken/Missing
nl: Defect/Ontbreekt

en: Selection logic
nl: Selectielogica

en: Pattern type
nl: Patroontype

en: Delete options
nl: Opties voor verwijderen

en: All of your %label path aliases have been deleted.
nl: Alle %label aliassen zijn verwijderd.

en: See <a href=":pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Zie voor meer informatie de <a href=":pathauto-help">Pathauto hulp</a>.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
nl: Maximale lengte van aliassen. 100 is de aangeraden lengte. @max is de maximaal beschikbare lengte.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
nl: Maximale lengte van de tekst van elk component van de alias (bijv. [title]). 100 is de aangeraden waarde. @max is de maximaal beschikbare lengte.

en: The <a href=":url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
nl: De instellingen voor de <a href=":url">Redirect-module</a> bepalen of een omleiding gemaakt wordt als een alias verwijderd wordt.

en: Considering installing the <a href=":url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
nl: Installeer de <a href=":url">Redirect-module</a> om automatisch omleidingen aan te maken bij het wijzigen van aliassen.

en: Uncheck this to create a custom alias below. <a href="@admin_link">Configure URL alias patterns.</a>
nl: Uitvinken om hieronder een aangepaste alias te maken. <a href="@admin_link">URL-alias patronen instellen.</a>

en: Selection condition
nl: Selectieconditie

en: Entity of type @type was not processed. It defines the following patterns: @patterns
nl: Entiteit van het type @type is niet verwerkt. Het gebruikt de volgende patronen: @patterns

en: Unrecognized entity bundle @entity:@bundle was not processed. It defines the following patterns: @patterns
nl: Onbekende entiteitbundel @entity:@bundle is niet verwerkt. Het gebruikt de volgende patronen: @patterns

en: Add Pathauto pattern
nl: Pathauto-patroon toevoegen

en: Pathauto pattern config
nl: Pathauto patroonconfiguratie

en: Pathauto state
nl: Pathauto-status

en: Whether an automated alias should be created or not.
nl: Of er automatisch een alias aangemaakt moet worden of niet.

en: Pathauto pattern
nl: Pathauto-patroon

en: Check to which types this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
nl: Kies op welke types dit patroon wordt toegepast. Leeg laten om op alle types toe te passen.

en: Check to which languages this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
nl: Kies op welke talen dit patroon wordt toegepast. Leeg laten om op alle talen toe te passen.

en: @label being aliased
nl: @label heeft een alias

en: Updated alias for %label @id.
nl: Alias voor %label @id bijgewerkt.

en: Updated 1 %label URL alias. | Updated @count %label URL aliases.
nl[0]: 1 %label URL-alias bijgewerkt.
nl[1]: @count %label URL-aliassen bijgewerkt.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the US-ASCII alphabet?
nl: Als een patroon speciale tekens bevat (zoals b.v. accenten), moet Pathauto deze dan proberen om te zetten naar het US-ASCII alfabet?

en: This page provides a list of all patterns on the site and allows you to edit and reorder them.
nl: Deze pagina voorziet in een lijst met alle patronen op de site en de mogelijkheid ze te bewerken en sorteren.

en: The %element-title is using the following invalid characters: @invalid-characters.
nl: Het %element-title bevat de volgende ongeldige tekens: @invalid-characters.

en: Convert token values to lowercase.
nl: De waardes van tokens omzetten naar kleine letters.

en: Are you sure you want to disable the pattern %label?
nl: Het patroon %label echt uitschakelen?

en: Disabled patterns are ignored when generating aliases.
nl: Uitgeschakelde patronen worden genegeerd bij het genereren van aliassen.

en: Disabled pattern %label.
nl: Uitgeschakeld patroon %label.

en: Are you sure you want to enable the pattern %label?
nl: Weet u zeker dat u het patroon %label wilt inschakelen?

en: Enabled pattern %label.
nl: Patroon %label ingeschakeld.

en: Update URL alias of an entity
nl: URL-alias van een entiteit bijwerken

en: The Pathauto module provides a mechanism to automate the creation of <a href="path">path</a> aliases. This makes URLs more readable and helps search engines index content more effectively.  For more information, see the <a href=":online">online documentation for Pathauto</a>.
nl: De Pathauto-module voorziet in een mechanisme om automatisch <a href="path">pad</a> aliassen aan te maken. Hierdoor worden URL's beter leesbaar en kunnen zoekmachines de inhoud efficiënter indexeren. Zie voor meer informatie de online documentatie voor <a href=":online">Pathauto</a>.

en: Pathauto is accessed from the tabs it adds to the list of <a href=":aliases">URL aliases</a>.
nl: Pathauto is toegankelijk via de tabs die toegevoegd worden bij de lijst van <a href=":aliases">URL aliassen</a>.

en: Creating Pathauto Patterns
nl: Pathauto-patronen maken

en: The <a href=":pathauto_pattern">"Patterns"</a> page is used to configure automatic path aliasing.  New patterns are created here using the <a href=":add_form">Add Pathauto pattern</a> button which presents a form to simplify pattern creation thru the use of <a href="token">available tokens</a>. The patterns page provides a list of all patterns on the site and allows you to edit and reorder them. An alias is generated for the first pattern that applies.
nl: Stel op de pagina <a href=":pathauto_pattern">'Patronen'</a> de automatische aliasgeneratie in. Voeg nieuwe patronen toe met de knop <a href=":add_form">Pathauto patroon toevoegen</a>. Er wordt een formulier getoond om eenvoudig een patroon samen te stellen met behulp van <a href="token">beschikbare tokens</a>. Deze pagina voorziet in een lijst van alle patronen op de site, met de mogelijkheid ze te bewerken en sorteren. Er wordt een alias aangemaakt volgens het eerste patroon waaraan wordt voldaan.

en: The <a href=":settings">"Settings"</a> page is used to customize global Pathauto settings for automated pattern creation.
nl: Gebruik de pagina <a href=":settings">'Instellingen'</a> om de algemene instellingen voor automatische patroongeneratie vast te leggen.

en: Bulk Generation
nl: Bulkgeneratie

en: The <a href=":pathauto_bulk">"Bulk Generate"</a> page allows you to create URL aliases for items that currently have no aliases. This is typically used when installing Pathauto on a site that has existing un-aliased content that needs to be aliased in bulk.
nl: De pagina <a href=":pathauto_bulk">'Bulkgenereren'</a> maakt het mogelijk om URL-aliassen aan te maken voor items die er nu geen hebben. Dit wordt bijvoorbeeld gebruikt als Pathauto geïnstalleerd wordt op een website met bestaande inhoud zonder aliassen.

en: Delete Aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: The <a href=":pathauto_delete">"Delete Aliases"</a> page allows you to remove URL aliases from items that have previously been assigned aliases using pathauto.
nl: De pagina <a href=":pathauto_delete">'Aliassen verwijderen'</a> maakt het mogelijk URL-aliassen te verwijderen die zijn aangemaakt met Pathauto.

en: You need to select a pattern type, then a pattern and filter, and a label. Additional types can be enabled on the <a href=":settings">Settings</a> page.
nl: Selecteer een patroontype, daarna een patroon en filter en een label. Extra types kunnen op de pagina <a href=":settings">Instellingen</a> ingeschakeld worden.

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes

en: Enable to add a path field and allow to define alias patterns for the given type. Disabled types already define a path field themselves or currently have a pattern.
nl: Inschakelen om een  padveld toe te voegen en alias patronen voor het type in te stellen. Uitgeschakelde types definiëren zelf al een padveld of hebben al een patroon.

en: Broken type
nl: Gebroken type

en: AliasType
nl: Aliastype

en: Bulk generation can be used to generate URL aliases for items that currently have no aliases. This is typically used when installing Pathauto on a site that has existing un-aliased content that needs to be aliased in bulk.
nl: Bulkgeneratie kan gebruikt worden om URL-aliassen te maken voor inhoud die geen alias heeft. Bijvoorbeeld als Pathauto nieuw geïnstalleerd wordt op een site en alle inhoud zonder alias van aliassen voorzien moet worden.

en: It can also be used to regenerate URL aliases for items that have an old alias and for which the Pathauto pattern has been changed.
nl: Het kan ook gebruikt worden om URL-aliassen opnieuw te genereren voor inhoud waarvan het patroon gewijzigd is.

en: Note that this will only affect items which are configured to have their URL alias automatically set. Items whose URL alias is manually set are not affected.
nl: Let wel: dit heeft alleen effect op items waarvoor ingesteld is dat de URL-alias automatisch gegenereerd wordt. Items met een aangepaste alias worden niet beïnvloed.

en: The %element-title doesn't allow the patterns ending with whitespace.
nl: %element-title staat niet toe dat het patroon eindigt met een spatie.

en: Select the types of paths for which to generate URL aliases
nl: Selecteer de padtypes waarvoor URL-aliassen gegenereerd moeten worden

en: Select which URL aliases to generate
nl: Selecteer welke URL-aliassen gegenereerd moeten worden

en: Generate a URL alias for un-aliased paths only
nl: Genereer alleen URL-aliassen voor paden zonder alias

en: <a href=":url">Pathauto settings</a> are set to ignore paths which already have a URL alias. You can only create URL aliases for paths having none.
nl: <a href=":url">Pathauto</a> is ingesteld om paden die al een URL-alias hebben te negeren. Het is alleen mogelijk aliassen te maken voor paden die er nog geen hebben.

en: Update the URL alias for paths having an old URL alias
nl: URL-alias voor paden met een oude alias bijwerken.

en: Regenerate URL aliases for all paths
nl: URL-alias voor alle paden opnieuw genereren.

en: A short name to help you identify this pattern in the patterns list.
nl: Een korte naam om het patroon aan te herkennen in de lijst met patronen.

en: Only delete automatically generated aliases
nl: Alleen automatisch gegenereerde aliassen verwijderen

en: When checked, aliases which have been manually set are not affected by this mass-deletion.
nl: Indien ingeschakeld, worden handmatig toegevoegde aliassen niet verwijderd bij bulkverwijdering.

en: Bulk deleting URL aliases
nl: Bulkverwijderen van URL-aliassen

en: All of your automatically generated path aliases have been deleted.
nl: Alle automatisch gegenereerde aliassen zijn verwijderd.

en: All of your automatically generated %label path aliases have been deleted.
nl: Alle automatisch gegenereerde %label aliassen zijn verwijderd.

en: Tokens that are safe to use and do not need to be cleaned.
nl: Tokens die veilig te gebruiken zijn en niet opgeschoond hoeven te worden.

en: Safe tokens
nl: Veilige tokens

en: List of tokens that are safe to use in alias patterns and do not need to be cleaned. For example urls, aliases, machine names. Separated with a comma.
nl: Lijst met tokens die veilig kunnen worden gebruikt in aliaspatronen en die niet hoeven te worden opgeschoond. Bijvoorbeeld URL's, aliassen, machinenamen. Gescheiden met een komma.

en: Pattern %label saved.
nl: Pathauto-patroon %label opgeslagen.

en: Duplicate Pathauto pattern
nl: Pathauto-patroon dupliceren

en: Choose the action to perform.
nl: Kies de uit te voeren actie.

en: Choose the alias type(s). Separate multiple choices with commas, e.g. "1,2,4", or choose "0" for all types.
nl: Kies de alias type(n). Scheid meerdere keuzes met komma's, bijvoorbeeld '1,2,4'. Of kies '0' voor alle typen.

en: Invalid action argument "@invalid_action". Please use one of: @valid_actions
nl: Ongeldig actie-argument '@invalid_action'. Gebruik een van de volgende: @valid_actions

en: Invalid type argument "@invalid_types". Please choose from the following: @valid_types
nl: Ongeldig type-argument '@invalid_types'. Gebruik een van de volgende: @valid_types

en: Generate a URL alias for un-aliased paths only.
nl: URL-alias genereren voor alle paden zonder URL-alias.

en: Update the URL alias for paths having an old URL alias.
nl: De URL-alias voor paden met een oude URL-alias bijwerken.

en: Regenerate URL aliases for all paths.
nl: URL-alias voor alle paden opnieuw genereren.

en: The name of the pattern's variable.
nl: De naam van de patroonvariabele.

en: The value of the pattern's variable.
nl: De waarde van de patroonvariabele.
