Pathauto (8.x-1.9) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Ampersand
hy: ամպերսանդ
