Pathauto (8.x-1.9) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Slash
kn: ಅಡ್ಡಗೆರೆ(ಸ್ಲ್ಯಾಶ್)

en: Broken
kn: ತುಂಡಾದ
