Pathauto (8.x-1.9) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்
