Pathauto export (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Count
ca: Quantitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: All aliases
ca: Tots els àlies
