Pathauto export (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Download
fi: Lataa

en: Count
fi: Laskuri

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: All aliases
fi: Kaikki aliakset
