Pathauto export (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Count
hu: Mennyiség

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: All aliases
hu: Minden álnév
