Pathauto export (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: Count
ja: カウント

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル

en: All aliases
ja: すべてのエイリアス
