Pathauto export (1.0.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Count
fr: Décompte

en: Bundles
fr: Types

en: Bundle
fr: Type

en: All aliases
fr: Tous les alias.
