Pathauto export (1.0.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Count
nl: Aantal

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: All aliases
nl: Alle aliassen
