Pathauto export (1.0.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Count
ru: Количество

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: All aliases
ru: Все синонимы
