Pathauto export (1.0.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Download
de: Herunterladen

en: Count
de: Anzahl

en: Bundles
de: Subtypen

en: Bundle
de: Subtyp

en: All aliases
de: Alle Aliase
