Pathauto export (1.0.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Count
oc: Descompte

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet

en: All aliases
oc: Totes los aliasses.
