Pathauto export (1.0.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Count
sv: Antal

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: All aliases
sv: Alla alias
