Pathauto export (1.0.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Count
uk: Лічильник

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: All aliases
uk: Всі синоніми
