Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: URL path
ar: مسار الرابط

en: UUID
ar: المعرف UUID
