Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: URL path
ca: Camí URL
