Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Machine name
de: Systemname

en: URL path
de: URL-Pfad

en: File content
de: Dateiinhalt
