Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Machine name
fr: Nom système

en: URL path
fr: Chemin d'URL

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: File content
fr: Contenu du fichier
