Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: URL path
gl: Ruta URL
