Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: URL path
lt: URL kelias
